شرکت مهندسی صنایع کنترلی حساس از سال 1381 با مجوز رسمی وزارت صنایع و معادن در جهت رفع نیاز کشور و تبادل اطلاعات فنی با کمپانی بونتی ایتالیا در زمینه ی تجهیزات ابزار دقیق ، کتنرل و تانک مانیتورینگ مشغول به فعالیت است.

محصولات شرکت مهندسی صنایع کنترلی حساس به 2 دسته نفت گاز پتروشیمی و آب و نیرو قابل تقسیم می باشد که لیست این محصولات را می توانید در این وب سایت مشاهده نمایید .

تاریخچه و معرفی :

شركت مهندسي صنايع كنترلي حساس از سال 1381 با مجوز رسمي وزارت صنايع و معادن در جهت رفع نياز كشور و تبادل اطلاعات فني با كمپاني بونتي ايتاليا در زمينه ي تجهيزات ابزار دقيق، كنترل و تانك مانيتورينگ مشغول به فعاليت است.

محصولات شركت مهندسي صنايع كنترلي حساس به دو دسته نفت گاز پتروشيمي و آب و نیرو قابل تقسيم مي باشد كه ليست اين محصولات را مي توانيد در اين وب سايت مشاهده نماييد .

خط مشی و استراتژی :


                                                              به نام خدا                                                        تاريخ: 89/7/28

شركت مهندسي صنايع كنترلي حساس كه توليد كننده تجهيزات ابزار دقيق ميباشد بر آنست تا در جهت موفقيت بلند مدت در بازار رقابت و افزايش رضايت مشتريان با انجام اقدامات زير گام بردارد:

 

1- افزايش رضايت مشتريان از طريق توليد با كيفيت حتي بالاتر از سطح استانداردها.

2- ساماندهي ، بازنگري و بهبود مستمر فرآيندهاي جاري شركت جهت بالا بردن كيفيت محصولات و خدمات آنها.

3- افزايش مهارت و شايستگي كاركنان با برنامه ريزي و آموزش هاي مؤثر در كليه سطوح شركت.

4- بهبود روش هاي ارتباط با مشتري جهت درك بهتر نيازهاي آنها در بلند مدت.

5- رعايت مقررات و الزامات زيست محيطي، ايمني و بهداشتي مرتبط با فعاليت هاي شركت.


از كليه همكاران عزيز انتظار مي رود ضمن درك مفاد فوق آنها را در فعاليت هاي روزمره خود به كار گيرند و شركت را در رسيدن به اين اهداف ياري نمايند.